Belenco Nedir?    

İlginç

Belenco Nedir?    

Konumuz dahilinde sizlere Belenco nedir ve ne gibi özelliklere sahiptir üzerine bilgiler hazırladık. Üretim gören kuvars yüzeylerin %90’ından fazlası olmak üzere en üstün niteliğe sahip polimerler üzerinden imal edilmiştir. Böylelikle aşınma veya çizilmelere karşı tam dayanıklılığa sahip olmaktadır. Öte yandan gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere karşı dayanıklı olmakta. Ayrıca hijyenik yapısıyla da lekelenmelere karşı son derece yüksek bir teknoloji ürünü olarak dayanıklı yüzeylere sahip olmaktadır. Mutfak ve banyo başta olmak üzere zemin, merdiven, cephe ve daha birçok farklı alanda uygulanabilen özellikleri taşımaktadır. Minimum bakım gerektiren hijyenik yapısı sayesinde günlük bakım rutinleriniz eşliğinde kısa süreli temizliğinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Öte yandan fiziksel ve teknik açıdan da birçok farklı özelliği sayesinde son derece maksimum bir performans ayrıcalığını sunan yapıya sahipliği ile bilinmektedir.

Belenco Kuvars Yüzeyler

Belenco kuvars yüzeyler yaşamınıza değer katmak ve daha ferah ortamlarda yaşamınızı sürdürmek adına en yenilikçi ve modern tasarımları ile üretim görmektedir. Buna yönelik birçok farklı renk ve doku yüzey tasarım seçenekleri ile mutfağınızda veya diğer alanlarda uyum sağlayabilen niteliklere sahip olmaktadır.

Belenco Kuvars Yüzey Avantajları Nelerdir?

Belenco kuvars yüzeylerinin %90’ından fazlası kuvars karakteristik değerleri taşımaktadır. Bu üstünlükleri barındıran ürünler sertlik skalası kapsamında 7 Mohs değerinde olan doğadaki en sert yarı değere sahip olan mineral taşlardan elde edilen kuvars özelliklerini taşır. Belenco kuvars yüzeyler kapsadıkları bu özellikler sayesinde daha çok mutfak ve banyo gibi sürekli ıslanmaya yönelik alanlarda tercih edilmektedir. Ek olarak sürekli olarak mutfak gibi alanlarda doğrama ve kesme işlemlerine tabii edilen durumları da göz önünde bulundurarak sağlamlıkları hakkında ne denli bir düzeyde oldukları apaçık ortada.

Kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı olan Belenco kuvars yüzeyler, lekelenmelere karşı dirençli ve aynı zamanda kolay temizlenebilir bir yapıda olmaktadır. Bu çerçevede bulunabilecek çay, kahve, hardal, limon, sirke, şarap ve benzeri lekeler bertaraf oluyor.

Belenco Ürünlerinde Zor Lekelere Karşı Çözümler

Yüzey üzerinde oluşan kurumuş lekelerin çıkarılması oldukça zor ve aynı zamanda bu lekeleri çıkarmak için büyük bir çaba göstermenizi sağlamaktadır. Bundan dolayı sadece Belenco değil, aynı zamanda diğer taşlardan elde edilen farklı marka ve ürünler üzerinde oluşan lekeleri kurumadan temizlemek hem sağlığınız, hem de ürün yüzeyinin uzun yıllar boyunca kullanılması açısından önem taşımaktadır. Belenco markasına ait ürün yüzeylerinde oluşacak olan yemek ve içeceklere yönelik katı artıkların çıkarılmasında plastik maddeye sahip spatula yardımıyla çıkarabilmek mümkündür. Plastik spatula yardımıyla nazik bir şekilde kazıyacağınız lekelere hemen sonrasında yumuşak nemli bir bez ile birlikte cam yüzey temizleyicisi ya da bulaşık deterjanı ile ovalayarak temizlemeniz faydalı olacaktır. Bu temizliğin sonrasında ise mutlaka yeterli miktarda su ile durulayıp kurutmanız da sağlığınız açısından önemli olmaktadır.

Rate article
Add a comment