Bir ilişki donmuş duyguları uyandırabilir mi?

duygusal uyum nedir İlişkiler

Hiç kimse bir ilişkide değilse, genellikle çözülebilir. Bunun anlamı, duygusal olarak nadir ve duygularında çok nadir olmalarıdır.

Elbette yol, ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını ve hayattan zevk almalarını kolaylaştırmaktır. Genellikle duygusal olarak düz veya duygularından uzak dururlarsa, tam bir yaşam sürmeleri çok daha zor olacaktır.

Dengeli

Genellikle, hiç kimse duyguları tarafından kontrol edilmez ve onları bilinçlerinden çıkarmaya çalışmazlar. Sonuç olarak, insanlar onları hayatlarında sakin ve duygusal olarak vokal olan biri olarak görebiliyordu.

Başkalarının kendi yaşamlarının zorluklarına açılmaları da nadir olmayabilir. Bu insanların paylaşmak zorunda oldukları şeyleri halledebileceklerini bildikleri gerçeği ortaya çıkıyor.

Yeni bir başlangıç

Ancak, birini görmeye başlarlarsa, iç dünyalarının değişmek üzere olduğunu keşfedebilirler. Çok kararsız olduklarında anları olabileceğinden, küçük bir değişiklik de olmayabilir.

Daha önceleri oldukları için onlar için neler olduğunu anlamak için çok çalışabilirler. Bununla birlikte, bu duyguların ne kadar güçlü olduğu için artık normal şekilde ilerleyemeyecekler.

Erken günler

Bu kişiyi sadece kısa bir süre için tanımaları durumunda onları şaşırtabilecek ne de olabilir; o zaman böyle hissetmek için bir nedenleri var gibi değil. Duygusal kısımları kontrolden çıkmış gibi görünebilir.

Bu, haftalar ve aylar sonra daha da fazla iç rahatsızlık yaşayabilecekleri kadar ileri gitmeyebilir. Hatta doğru kişiyle olup olmadıklarını merak ettikleri noktaya bile ulaşılabilir.

Çatışma

Bazıları daha sonra eşleriyle bağlantı kurabilir ve işlerini takdir edebilir, ancak bazılarının çok farklı deneyimleri olabilir. Daha sonra yaptıkları, ne kadar farkında olduklarına bağlı olabilir.

Belli bir düzeyde öz farkındalıktan yoksunlarsa, sonunda eşlerinden uzaklaşabilir ve onları bir sorun olarak görebilirler. İçlerindeki rahatsızlık o kadar yoğundu ki ikinci kısımlarını dinleyemediler.

Kısa vadeli çözüm

Bu rotayı seçmek, yavaş yavaş yaşamaya devam etmelerine izin verebilir, ancak kimseyle daha derin bir bağlantı deneyimlemelerine izin vermez. Bu yüzden kendilerini daha iyi hissettiklerinde bile, uzun vadede deneyimleyebilecekleri acıyı ve hatta pişmanlığını telafi etmezler.

Yeni bir ilişki kurmaları gerektiğinde buldukları şey, aynı şeyin tekrar olması. Eğer öyleyse, orada neler olduğunu görmelerine izin verebilir, sorun değil.

Onunla kalmak

Tersine, bir kişi geri adım atabilir ve nasıl hissettiğiyle ilgili değilse, içinde neden bu kadar çok şey olduğunu merak edebilir. Yapabilecekleri bir şey, yakın bir arkadaşla onlar için neler olduğu hakkında konuşmaktır.

Bu arkadaş onlara geçmişlerinden gelen duygusal acıların yüzeye çıktığını söyleyebilir. Birlikte oldukları kişi, zaten içinde olanları başlatır.

Bir benzetme

Ne kadar buzun dondurulduğunu hayal etseler, bir yerin ne olacağını anlamanın bir yolu. Buz donduğunda, bu nesneler görünmez, ancak buz çözüldüğünde görünür hale gelirler.

Benzer şekilde, içlerindeki duygular bedenlerinde donmuştu ve diğer kişinin ısısı hissedilirken, bu buz erimeye başlamıştı. Sıkışmış duyguları serbest bırakmak için yapılır.

Dağınıklık

Birisi düşüncelerinin duygularını yarattığına inanırsa, bunu kabul etmesi zor olabilir. Bunun tam gerçek olmadığını görebilirler, çünkü bundan çok daha fazlasıdır.

Duygusal acı, tabiri caizse, erken yaşam olaylarına geri dönebilir. Vücutlarında ne kadar süredir bulunduklarını ve bu zamanın tek başına bu acıyı ortadan kaldırmadığını gösterir.

Zaman geldi

Olanlara bakmanın bir yolu, bir kişinin bu acıyla yüzleşmeye hazır olduğunu söylemek olacaktır; eğer orada olmasaydı, çözmen gerekmezdi. Onlarla anlaşmaları zor olabilir, çünkü çok acı çekiyorlar, ancak bu onlara daha eksiksiz ve eksiksiz olma fırsatı verildiği bir zamandır.

Bu acı aynı zamanda rezonanslarını / titreşimlerini de etkiler ve bilincin dışında tutmak için çok fazla enerji gerektirirdi. Bu acıyla çalışmak, kendilerini daha iyi hissetmelerini, enerji izlerini değiştirmelerini ve daha fazla enerji vermelerini sağlar.

Farkında olma

Onlarla iletişim kurabilir ve ağrıları üzerinde çalışmaya hazırsanız, dış destek almanız gerekebilir. Bu bir terapist veya şifacı yardımı ile yapılabilir.

Rate article
Add a comment