Cinsel Çekicilik ve İlişkiye Bağlılık

Cinsel Çekicilik Cinsel

Cinsel Çekicilik ve İlişkiye Bağlılık Özellikle ilişkinin ilk günlerinde sevgilimize dokunmaktan, duymaktan veya görmekten elektrikli bir heyecan hissedebiliriz. Onlara dokunma ve onlara dokunma dürtüsü var. Kadınlar için bu duygusal bir heyecan, ancak erler için cinsel isteklilik içeren genital olarak arzu odaklı. Gençken, bu yeni duyguların yeniliği muazzam duygusal yüksekler ve düşükler ile sonuçlanabilir. Eğer bu tür duygulardan bunalmış olursak, güvendiğimiz birine güvenmek olayları perspektifte tutmaya yardımcı olabilir.

Eşcinsel erkekler

Eşcinsel kocalar arasındaki karşılaşmalar genellikle seks ile başlar. Erkekler bir yabancıyla seks yapmak için para öderler. Bir erkek ereksiyon olur olmaz, samimiyet arzusu vardır. Erkekler, uyarılmalarından dolayı çekildikleri bir partnerle samimi hissederler. Bu yüzden erkeklerin genellikle sekse girmesine gerek yoktur. İnsanlar seksin yetişkin ilişkilerinin anahtarı olduğunu varsayar. Kadınlar sevgi arkadaşlığının anahtar olduğunu varsayarlar. Çoğu erkek sezgisel olarak kadınların doğrudan cinsel yaklaşımları takdir etmediğini öğrenir. Bu yüzden erkekler genellikle başlangıçta arkadaşlık teklif eden kadınlara yaklaşır, çünkü bunun kadınlara hitap ettiğini bilirler. Bir erkek, bir kadını sevecen, arkadaş, çekici ve saygılı olarak baştan çıkarır.

Bir er için

Bir erkek için, bir sevgiliyle cinsel aktivite her zaman erotik bir deneyimdir. Bir Adam, önce bir kişiyi görünce seks yapmak için uygun hissedebilir. Cinsel bir karşılaşmadan önce kişisel bilgilerini bilmesine gerek yoktur. Tepkisi üzerinde bilinçli bir kontrolü yoktur. Uyandırılmamayı seçemez. Sadece cinsel bir ilerleme kaydetme isteğini göz ardı edebilir ya da hareket edebilir. Ancak bir kadın için seks, aynı zamanda (en iyi) şehvetli ve duygusal bir sosyal deneyimdir. Bu faktörlerin işleyebilmesi için, bir kadının cinsiyetin daha şehvetli yönlerini takdir edebilecek bir partnere ihtiyacı vardır. Bir kadın kendini çekici ve romantik (arkadaşça) bir sevgili olarak sunan bir sevgiliyi umuyor.

Sadece arkadaşken bile başkalarına ilgi duyuyoruz. Bazı insanlar karşı cinsle platonik ilişkilere sahiptir. Diğerleri cinselleşmedikleri sürece bu arkadaşlıklara olan ilgilerini kaybederler. Bazı insanlar sadece sevdikleri biriyle seks yapmak ister. Diğerleri şehvet tarafından motive edilir. Bazı insanlar sevgi göstermeyi kolay bulurlar. Diğerleri duygularını gösterme konusunda daha sakindir.

Cinsel kimyaya, içgüdüsel olarak biriyle rahat hissettiğimiz anlamına gelir ve onlara ilgi duyarız. Seslerinin sesi, nasıl göründükleri ve kendilerini nasıl ifade ettikleri ile özdeşleşiyoruz. Hız escort çalışma eğilimi gösterir, çünkü insanları buluştuktan sonra birkaç saniye içinde değerlendiririz.

Erkekler gençken, kadın akrabaları için platonik sevgi hissederler. Ancak yetişkin olduklarında, kendi nesillerinden kadınlar için cinsel sevgi yaşarlar. Çoğu erkek öncelikle genç kadınları cezbeder. Bu biyolojik (bilinçaltı) bir tercihtir, yani doğurgan kadınların hedeflendiği anlamına gelir. Erkekler nadiren çok daha yaşlı kadınlara çekilir. Kadınlar başka insanlar tarafından uyandırılmazlar, bu yüzden her zaman platonik sevgi veya sevgiyi beslerler. Duygusal faktörler de yaşlı bir erkekle birlikte çalışır.

Bir kadının sadece sınırlı sayıda çocuğu olabilir. Fakat bir erkeğin birçok kadınla ilişkisi varsa, çok daha fazla sayıda çocuğa baba olabilir. Erkekler doğal olarak karışıktır, çünkü bu onların genlerini geçirme şanslarını en üst düzeye çıkarır. Tekeşlilik öncelikle bir kadının üreme çıkarları içindedir. Kadınlar, onları destekleyecek erkeklerden etkilenirler. Erkekler duygusal olarak daha güven verici ve sağlamdır.

Evlilik töreni

Bazı çiftler ilişkilerini yasal bir evlilik töreni yaparak belgelemektedir. Bir çiftin dini inançları olsun ya da olmasın, evlilik içindeki temel bir kavram, evlendikten sonra çiftin cinsel olarak sadık olmasıdır. Bir düğün, yeni ilişkiyi daha geniş aileye iletmenin bir yolu olabilir. Büyük bir kutlama (eğlenceli olmanın yanı sıra) birbirlerine uzun vadeli bir taahhütte bulunma sorumluluğunu vurgulayabilir.

Herkes evlenmek istemez. Bazı çiftler evlenmeden çocuk sahibi olmaya karar verirler. Bazı çiftler çocuk sahibi olmak istemez. Bazı toplumlarda evli olmayan ebeveynlere sahip olmaktan utanç duyulabilir. Çocuk yasadışı bir durumun sonucu olduğunda da büyük bir tabu vardır.

Sağlıksız ilişkiler, insanların istediklerini elde etmek için samimiyet, seks veya sevgi gösterisi kullandıkları yerdir: manipüle etmek, sömürmek veya egemen olmak. Bir aile evini bölmek son derece üzücü ve sakıncalıdır. Bu nedenle bazen yetişkinler sağlıksız ilişkilerde devam eder. Güvenlik ve süreklilik isteyebilirler. Eşlerinin nasıl oldukları konusunda yardımcı olamayacağına inanabilirler. Durumun düzeleceğini umuyorlar. Değişimden veya yalnız kalmaktan korkuyorlar. Alternatif bir konaklama yeri bulamayabilirler.

Birçok çift, özellikle de çocukları varsa, evliliğin ne pahasına olursa olsun sürdürülmesi gerektiği inancında bir arada kalmaya çalışırlar. Bir çift her zaman tartışıyor veya mutsuzsa, kötü bir evliliğe son vermek daha iyi olabilir. Bir çift önce evlenip sonra boşanabilir, bu da evliliklerini yasal olarak sona erdirebilir. Çiftler birçok nedenden dolayı boşanırlar. Anahtar nedenler, uyumsuz kişiliklere sahip olmanın yanı sıra cinsel farklılıklar ve finansal problemlerdir.

Rate article
Add a comment