Cinsel Memnuniyet Erkeklerde Aşık Olmaya Dayalımı?

erkeklerde cinsel sağlık Cinsel

Birinin cinsel dürtü sahibi olması için, cinsel ilişkiye girme dürtüsü yaratan bir tetikleyici olmalıdır. Erkekler cinsel gerginliğe ve önemli hayal kırıklığına neden olan düzenli ereksiyonlar yaşarlar. Mastürbasyon yoluyla bu gerilimi bir dereceye kadar rahatlatabilirler. Ancak nihayetinde, itme yoluyla cinsel salım elde etmek için cinsel ilişkiye girmeleri gerekir. Bu üreme biyolojimizin doğal bir sonucudur. Erkeklerde, kadınları da emdirmek için motive olmadıkça ereksiyona sahip olmanın bir anlamı yoktur.

Bir erkek, bir kadını cinsel ilişkiye sokmak veya ikna etmek zorunda olsa da, etkinliği farklı bir ışıkta görebileceğine ikna olmamıştır. Bu, kurbanlarının yenmek istediğini varsayarak bir etobur ile eşdeğerdir. Vejetaryenler, otoburlar ve daha küçük etoburlar tarafından daha büyük etoburlar tarafından yenilecek açıktır. Ancak çoğu hayvan yaşamları için savaşır. Aynı şekilde, bir kadın istenmeyen taliplerle savaşır. Eşi olarak çekici bir adam bulmalı ve onunla çiftleşmek istemeden önce korunmasından emin olmalıdır.

Tüm türlerin erkeklerinde dişilerin sahip olmadığı çiftleşme içgüdüsü vardır. Bir erkeğin cinsel ilişkiye girme çabası hem üreme olayını hem de orgazm zevkini içerir. Erkeklerin düzenli bir ilişkiye acil bir ihtiyaç duymaları için biyolojik bir neden vardır. Bir erkek potansiyel olarak (farklı) bir kadını her boşalma ile emprenye edebilir (bir ömür boyu yüzlerce kez). Yani erkekler doğal olarak karışık.

Bir kadın her cinsel ilişkiye girdiğinde emprenye edilemez. Her ay bir kadının emprenye edilebileceği birkaç günü vardır. Hamile kaldıktan sonra, bir kadın doğum yaptıktan sonra tekrar emprenye edilemez. Bir kadının üretebileceği maksimum sıklık dokuz ayda birdir. Bir kadının yaşamı boyunca birkaç kez daha fazla cinsel ilişki istemesi için biyolojik bir neden yoktur.

Seks hakkında harika olan şey (yapay yükseklerle karşılaştırıldığında) bağımlılık yaratan yönlerin olmamasıdır. Ancak seks, dostane bir partnere güveniyor. Bu rıza meselesidir. Fiziksel olarak daha güçlü bir adam onu ​​yalnız yakalarsa bir kadınla ilişkiye girmek için ısrar edebilir. Bu yüzden genç kadınlar sosyal geçmişimizde çok yakın bir zamanda güvenle hareket edebildiler.

Bir erkeğin uyarılması, özellikle erkeklerin dikkatini çekecek şekilde giyinen veya davranan çekici bir kadının varlığından kaynaklanır. Bir erkek cinsel bir partner, bedenleri, cinsel organları ve davranışları tarafından uyarılır. Yaşlandıkça, erkekler bir sevgiliyle iktidarsız olmadan önce mastürbasyon yapmayı da bırakırlar. Bir sevgilinin vücudunun gerçek dünyadaki dönüşleri ve penetrasyon seksinin keyfi, erkeklerin sadece mastürbasyon sırasında aynı durumu hayal ederek ellerinden çok daha güçlü uyarılma yaşamasına neden olur.

Araştırmalar, erkekler kadın şirketten yoksun bırakıldıklarında çok daha az sıkıldıklarını göstermektedir. Erkekler, erotik uyaranlar olmadığı sürece uyarılma olmadan gemilerde veya petrol platformlarında çalışırlar (belki de şimdi internet çağında!). Kinsey’nin araştırması, bunu özellikle cinsel ilişki için mastürbasyonun yerini tutamayan daha az eğitimli erkekler için doğru buldu.

Bir kadın için iyi vakit geçirmek, güzel bir yemek, belki bir film ve hoş bir arkadaşlık içerir. Bir adam bu tür aktiviteleri de takdir edebilir, ancak sadece bir gün veya hafta boyunca biriktirdiği cinsel gerilimi serbest bırakma fırsatı bulduktan sonra. Bir kadın bu cinsel ihtiyacı veya buna bağlı hayal kırıklığını yaşamaz. Bir erkeğin yaptığı gibi orgazma ihtiyacı yoktur. Çoğu kadın, erkeklerin kendi zevkleri için seks istedikleri ve penetrasyon seksine erişim olmadan sık sık uyandırıldıklarında oluşan cinsel hayal kırıklığından elde ettikleri rahatlamayı çok açıktır. Kadınlar destek sağlama konusunda erkeklerin minnettarlığının kanıtıdır.

Bir erkek, hem cinsel uyarısı hem de vajinaya boşalma memnuniyeti için bir kadının vücuduna bağımlıdır. Ancak bir erkek, bir kadın için aynı rolü yerine getirmez. Bir kadın bir sevgiliyle uyandırılmaz, bu yüzden sadece bir seyirci. Bir erkek en iyi orgazmlarının keyfini çıkarmak için bir sevgiliye ihtiyaç duyması dışında, cinsel ilişki kadın mastürbasyonunun erkek eşdeğeridir. Bir erkek sevgilisinin mastürbasyon yaptığını bilirse, onun yalnız zevkine saygı duymalıdır. Duyarlı bir kadının orgazmın tadını çıkarmasına izin vermek, onu sadece erkeğin bir orgazma sahip olduğu birçok kez telafi etmenin bir yoludur.

Salınmaya eskiden eş değiştirme denirdi. Erkekler birden fazla partnerle ilişki kurma fırsatından yararlanırlar. Kadınlar hayran olmaktan hoşlanırlar. Her türlü gündelik seks gibi, sallanma da cinsel ilişkiye ve erkek orgazmına odaklanır. Dünyanın dört bir yanındaki zengin adamlar bir eş ve bir metresi korurlar. Tarihte, bazı erkekler bir tavşanı bile korudular. Bazı kültürler erkeklerin birden fazla karısına sahip olmasına izin verir. Kadınların cinsel rolüne yapılan göndermeler, özellikle de erkeklerle profesyonel olarak çalışan kadınlar için utanç vericidir. Erkekler hiçbir zaman cinsel bir meta gibi muamele görmezler. En yakın benzetme, bir Afrikalı bir Avrupalı ​​tarafından çocuk olarak adlandırıldığındadır. Kibirli bir seks ya da ırktan daha aşağı olduğumuzu ima ederek aşağılanıyoruz. Kızgınız çünkü onlara aynı şekilde davranarak misilleme yapamayız. Bir sonraki makalemiz: Erkeklerde cinselik Tanımları yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz.

Rate article
Add a comment