Erkekler Kadınların Yanıt Vermediğini Kabul Edemez

erkekler kadınların nerelerinden etkilenir Cinsel

Erkekler Kadınların Yanıt Vermediğini Kabul Edemez Erkeklerin cinsel bilgiye olan ilgisi, bayanların cinsel ilişki konusunda nasıl daha hevesli olmaya teşvik edilebileceğine odaklanır. Kimse erotik dönüşlerin kadın uyarılmasına neden olabileceğini bilmiyor, bu sebeple erkekler stimülasyon tekniklerine odaklanıyor. Erkeklere, bayanların cinsel ilişkiden zevk almak için duygusal sürücülere ihtiyaç duydukları söylenir, ancak bu bilgilerle bağlantı kuramazlar. Uyarılma (erotik uyaranlara dayanan) ve uygunluk (duygusal uyaranlara dayanan) arasındaki bu karışıklık, erkeklerin kadın cinselliği konusunda eğitilmesinde önemli bir engeldir.

Erkekler bir sevgiliyle, oral seksle ve cinsel ilişkiyle manuel stimülasyondan orgazm olabilir, çünkü tüm bu senaryolar penisi uyarmayı içerir. Aslında, uyarım sorun değildir. Erkekler bayanların olduğu gibi uyarıldığını ve bayanların stimülasyona erkeklerin yapmış olduğu gibi tepki vermiş olduğuni varsayarlar. Ancak erkekler bir sevgilinin fiziksel varlıkları ve cinsel fırsatlar tarafından uyandırılır. Kadınlar bu gerçek dünyadaki erotik uyaranlar tarafından uyarılmıyor.

Kadınlar:
Belki kadınlar erkek bedenleri tarafından uyandırılıp erkekleri seks nesnesi olarak görürlerse, erkekler erkek eşcinsellere karşı daha sempatik olurdu. Erkekler kadın bedenlerine uyarılma nesnesi olarak odaklanırlar, böylelikle erkek bir vücuda nüfuz etmek isteyen kimseyi aktif olarak anlayamazlar. Erkeklere göre, kadın uyarısı açıklayamadıkları bir gizemdir. Bu cehalet, bir sevgiliyle uyarılmalarını duygusal perspektiften açıklayan kadınlar tarafından güçlendirilir.

Erkekler, bayanların cinsiyeti başlatmadıklarını ve cinsel ilişkinin bitmesini beklediklerini fark ederler. Erkekler bu kadın davranışlarından şikayet ediyorlar, ancak yine de cinsiyetin, haklı göstermenin bir yolu olarak eşit bir zevk sağlamış olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Bu, erkeklerin kadınlara minnettar olması gerekmediği manasına gelir. Erkeklerin ısrar ettiği için bayanların yalnızca seks yapmış oldukları fikri, erkeklerin cinsel zevkten zevk almak için kullandıkları fantezileri öldürüyor. Bir bayanın davranışı hevesli olmasa bile, bir erkek, belirgin ilgisizliği açıkça kabul edilmediği sürece, kendini faaliyetin tanımlanmamış bir yönünün tadını çıkardığına ikna edebilir.

Erkeklerin her şeyi tüketen büyülenme ve seks ile kendisini özümseyen takıntısı, az sayıda bayanın bir erkeğe seks hakkında nasıl hissettiklerini açıklamaya çalışırken zaman kaybettiği manasına gelir. Fakat kadınlar erkeklerle, bayanların önem vermiş olduğu daha geniş ilişkideki konularla ilgili konuşmaya çalışıyorlar. Kadınlar erkeklerin kadınlara benzer duygusal ihtiyaçlara sahip olduğunu varsayar. Ne yazık ki erkekler nadiren ilişkilerin bu yönleriyle ilgilidir, çünkü cinsel ihtiyaçları diğer tüm endişeleri boğar.

Gezegendeki her kadın alnında ‘Gerçekten seks yapmaya hevesli değilim’ diyen bir çıkartma takabilir ve erkekler hala alamazlar. Bir kadın, ona seks istemediğine dair inancının gücünü iletmek için bir tuğla çekiçle başının üzerinde bir adamı vurabilirdi. Hala anlayamadı.

Erkek cinsiyet dürtüsünün doğası böyledir. Bir erkek, hiçbir zaman seks başlatmasa bile, cinsel olarak asla proaktif olmadığından ve uyarılma kanıtı sunmasa bile bir bayanın seks istediğini varsayar. Eğer erkekler bunu kabul etmezlerse, asla bayanların antipatisini yenemezlerdi ve bir tür olarak çok daha az başarılı olurduk.

Hem süptil hem de açık olan geri bildirimi görmezden gelmenin bu erkek özelliği, erkeklerin bayanların yalnızca cinsiyette değil, ilişkilerin tüm yönlerinde onlara vermiş olduğu işaretleri okumadıkları manasına gelir. Erkeklerin herhangi bir geri bildirime karşı geçirimsiz olma becerisi, kadınlarla ilişkiler söz konusu olduğunda onları engeller.

Erkekler genelde bir kadından daha fazla para kazanırlar ve zaman zaman ‘seni seviyorum’ derlerse, bir bayanın mutlu olması gerektiğini düşünürler. Bir adam, cinsiyetin her şeyi çözdüğünü düşünüyor. Kadınların cinsel değil duygusal ödüller aradıklarını kabul etmiyor. Erkeklerin ihtiyaçları daha açıktır, ancak erkekler istediklerini elde etmeye daha fazla odaklanmıştır. Bir erkek, öncelikli olarak cinsel bir çıkış elde etmek için bir kadınla ilişki arar. Bu yüzden, seksin verildiğini ve bir bayanın kendisine benzer ihtiyaçları olduğunu varsayar. Müzakere etmek istemiyor ve davranışlarını değiştirmesini istediğinde onu makul olmayan bir biçimde salladığını düşünüyor.

Kadınların vücutları

Kadınların vücutları nispeten eylemsizdir, bu sebeple erkek ereksiyonuna benzer bir deneyimleri yoktur. Bir kadın ilk defa dik bir penisle karşılaştığında bakire olduğu zamandır. Bir kadın, bir erkek ereksiyon olduğunda, hemde tatmin etmesi beklenen acil bir cinsel ilişkiye sahip olduğunu kabul eder.

Kızgınlıklar zamanla artıyor. Erkekler, kadınları cinsel ilişkiye daha yatkın olmamakta ve cinsel aktivitenin erotizmine daha fazla ayarlanmaktan rahatsız etmektedir. Kadınlar erkekleri, bir bayanın cinsiyet tarafından uyarılmadığına dair herhangi bir takdir almadan cinsel ilişki bekledikleri için kızarlar. Doğal olarak, bir bayanın eşi görülmemiş hissetmesine neden olabilecek düşük cinsel dürtüleri olan erkekler de vardır.

Bir kadın sevgilisinin onu elle, sözlü ve vajinal olarak uyarma arzusunu kabul edebilir. Bazı erkekler için bu bir dönüştür çünkü bir sevgilinin olduğu gibi uyarımla uyarılması gerektiğini düşünürler. Ancak zihinsel uyarılma olmadan, bu uyarım çok az cinsel zevk sağlar. Bir kadın kolayca anatomi ve davetler etrafında dönen erkek dönüşler sağlayabilir.

Ancak kadınlar aynı fenomen tarafından uyarılmıyor. Erkekler kadın orgazmıyla övünürler çünkü kendi çabalarına bağlarlar. Fakat kadınlar uyandırıldıysa, proaktif olarak kendi stimülasyonlarını ararlardı. Heteroseksüel aktivite, insanın uyarılması tarafından yönlendirilir ve tanımlanır. Bir sonraki makalemiz: Bağlı bir ilişkinin 5 aşaması yazımıza göz atabilirsiniz. Yada Google arama motorundan daha fazla içeriklere bakabilirsiniz.

Çalışmalar, bayanların sahte orgazmların% 55 ila% 80’inin (daha fazla değil ise) herhangi bir yerinde olduğunu göstermiştir. Yine de sokaktaki herhangi bir adama sorun ve uçaktaki bir torba fıstık gibi orgazm dağıttıklarını düşünüyorlar. Bu matematik insanları toplamaz!

Rate article
Add a comment