Erkeklerde cinselik Tanımları

erkekler cinsellik Cinsel

Erkeklerde cinselik Tanımları Erkeklerin cinsel konularda kadınlara göre çok daha fazla güveni vardır, çünkü seks erkeklerin tepkileri etrafında döner. Bir erkeğin uyarılması onu cinsel aktiviteyi başlatmaya motive eder. Penetrasyon arzusu, bir partnerle cinsel fırsatlar elde etmek istemesini sağlar. Onun ereksiyonu penetrasyon seksini mümkün kılar. Ancak orgazmı, daha fazla faaliyette bulunmaya olan ilgisini sona erdirir.

Bir erkek genellikle ereksiyondan boşalmaya kadar güvenilir bir uyarılma döngüsü yaşar. Bir kadın yapmaz. Dişi uyarılma (orgazma yol açan tür) bilinçli olarak üretilmelidir. Aynı şekilde, orgazmı hiçbir aşamada garanti edilmez. Erkeklere kıyasla, kadınlar orgazma yol açan uyarımı nasıl elde ettikleri konusunda çok daha kısıtlıdır. Kadınlar, parmakları iç klitoral organa bastırarak orgazma ulaşırlar.

Bir çiftin birlikte uyuduğunu söylediğimizde, cinsel ilişkiye girdiklerini kastediyoruz. Doğal varsayım, eğer bir erkek ve bir kadın bir yatağı paylaşırsa, cinsel ilişkiye girme olasılıkları çok yüksektir. Bunun nedeni, erkeklerin kendilerine yakın bir yerde yatan bir kadının (muhtemelen yarı çıplak) düşüncesinden kolayca uyandırılmasıdır. Bir kadının cinsel ilişkiyi gerçekleştirmek için yapabileceği kesinlikle hiçbir şey yoktur. İlişki ereksiyon geçiren bir adama dayanır.

Bir kişinin orgazm olması

Bir kişinin orgazm olması gereken stimülasyon miktarı (süre) kişinin zihinsel uyarılma durumuna bağlıdır. Bir erkek orgazmının zamanlamasını bir kadının yapabileceğinden daha fazla tahmin edemez. Cinsel ilişki hiçbir zaman iki partnere orgazm sağlayamaz çünkü cinsel ilişki uyarımı sadece bir erkek ereksiyondayken sürer. Bir kadın erkeklerin umduğu gibi ilişkiye cevap verse bile, sevgilisiyle aynı anda orgazm olamaz. Kadınlar hiçbir zaman ilişkiye giremeyecekleri bir noktaya gelmezler. Bir delik her zaman delinebilir, bu nedenle seks organı olamaz.

Orgazmı denemeden önce, uyarılmanın nasıl sağlanacağını takdir etmeliyiz. Bir erkek için bu genellikle kendiliğinden gerçekleşir. Bir erkeğin uyarılması penisin dikleşmesine neden olur ve penetrasyonu mümkün kılar. Bir erkeğin seks organı, başka bir kişinin vücudunun bir deliğine nüfuz eder ve içine itilerek uyarılır. Kadınlar cinsel ilişki yoluyla erkeklerin nasıl uyarıldığından çok farklı bir şekilde uyarılırlar. Nüfuz eden kişinin uyandırılmasına gerek yoktur. Erkekler her zaman penetratör olacağını ve orgazm için ihtiyaç duydukları penis stimülasyonunu elde edeceklerini varsayarlar. Heteroseksüel erkeklerin çoğu, (anal) cinsel ilişkinin alıcısı olmalarına şiddetle karşı çıkarlar.

Evliliğin geleneksel gerekçesi, bir erkek ve kadının çocukları birlikte yetiştirmesine izin vermekti. Ancak çoğu erkek üreme için gerekenden daha sık seks istiyor. Kadınlar cinsel isteksiz oldukları için utanıyorlar ve bu yüzden erkeklerin başka yerlere bakmasına neden oluyorlar. Yine de bazı erkekler diğerlerinden daha fazla cinsel olarak talep ediyorlar. Bir kadının cinsel isteksizliği, ilişkinin durumuna, erotizmden zevk alma yeteneğine ve partnerinin cinsiyete olan ilgisinin daha düşük olduğunu anlama hassasiyetine bağlıdır.

Bir sevgiliyle cinsel aktivitenin işlevi açıkça penetrasyon ve üremedir. Ancak sadece erkek nüfuz edebilir. İlişki evlilik içinde aileye götüren bir eylem olarak haklı görülmesine rağmen. Frekanslar üreme zorunluluğu açısından tanımlanmamıştır. İlişki frekansları bir erkeğin cinsel dürtüüyle belirlenir. Bir vajinaya boşalma, erkekler için özel bir duygusal öneme sahiptir. İlişki bir erkeğin uyarılma döngüsünü tamamlar ve ona tatmin ve duygusal esenlik hissi verir.

Cinsel ilişki, bir erkeğin orgazm için ihtiyaç duyduğu psikolojik uyarılma ve fiziksel uyarımı sağlar. Erkeklerin orgazm hızı, verebilecekleri herhangi bir turnuva dahil eşlerinin durumlarına ve davranışlarına aşinalıklarına bağlıdır. Bir kez uyandırıldığında, bir erkeğin orgazma ulaşmada karşılaşabileceği zorluklar tipik olarak bir kadın sevgiliden gelen coşku eksikliğinden veya bir yabancıyla (örneğin bir fahişeyle) güven duymamasından kaynaklanır.

Bir kişinin cinsel aktiviteye katılabilmesi için fiziksel yeteneği ile duygusal uygunluğu arasında ayrım yapabiliriz. Bir erkeğin cinsel ilişkiye girme yeteneği, ereksiyon elde etme yeteneğine bağlıdır. Bu, cinsel fırsatlar veya çekici bir partnerin çıplaklığı gibi erotik olaylara zihinsel tepkisinin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Bir erkek orgazma oral seks veya mastürbasyon gibi başka yollarla ulaşsa bile, ereksiyon gereklidir. Çünkü zihinsel uyarılma daima orgazmdan önce gelmelidir.

Bir erkek bir kadınla

Bir erkek bir kadınla kendini kandırmak istediğinde çiçeklerini satın alır. Hatta onu giydiğini görmek istediğine dair bir ipucu olarak seksi bir gecelik bile satın alabilir. Kendisini kışkırtıcı iç çamaşırında erotik bir dönüş olarak göstermez. Bir kadın bir erkek için seksi iç çamaşırı satın alırsa, iç çamaşırının içindekilerle oynamak istediği için bir ipucu değil, kıyafet tarzını geliştirmesi bir ipucu. Yine de bir erkek, bir kadının seks yaptığını varsayar çünkü orgazm noktasına uyandırır. Bir kadın ideal olarak bir erkeği sevdiği için değil, aynı zamanda beklenen olduğunu bildiği için de seks yapar.

Tıpkı insan hayvanında olduğu gibi ve hatta insan hayvanında olduğundan daha sık olarak, diğer memeliler arasında sevişme, her ne kadar sadece olmasa da, kadına yönelik erkek aktivitesidir. İnsan türünde olduğu gibi, psikolojik olarak ve genellikle herhangi bir fiziksel temas kurmadan önce uyarılması daha muhtemel olan erkektir.

Rate article
Add a comment