Gençlik İlişkileri

genç arkadaş Cinsel

Ergenlik ilişkileri hakkında konuşmadan önce, detaylandırmam gerektiğini hissediyorum. Birçok insan, ilişki kelimesini düşündüklerinde, onu otomatik olarak sevgi veya cinsellik ile eşitler. Bir ilişkinin genel tanımıyla, iki veya daha fazla element arasındaki herhangi bir ilişkidir ve bu elementler kimyasal maddelerden insanlara herhangi bir şey olabilir. Yani bu tanımdan, insanların kelimenin manasını ayırması kolaydır. Gençler arasındaki ilişki herhangi bir ilişki olabilir.

  • eşcinsel gençler arasında erkek-kız arkadaşı ilişkileri gibi karşı seks gençler arasında
  • gençler ve aynı veya farklı cinsiyet ve yaştaki diğer insanlar arasında.

Bu ilişkilerin kalitesi de değişebilir, ancak burada bahsettiğim iki tür gençlik ilişkisi vardır;

Bu tür bir genç ilişki, yukarıdaki üç kategorinin her birine uyar. Bir genç ile aynı veya farklı cinsiyet veya yaştaki diğer insanlar arasında var olabilir. İyi bir arkadaş – yaştan veya cinsiyetten bağımsız olarak – yeryüzünde sahip olabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Size özel ve sizin için çok önemli olan gerçekten iyi bir arkadaş. Senin için her zaman orada olan kişi.

Birçok başarılı aşk ilişkisinin kökenleri dostluktur ve muhtemelen başarılarının nedeni budur. Diğer kişiyi ne kadar iyi tanırsanız, onlarla o kadar iyi gidersiniz ve uzun süreli aşk ilişkilerinde – bir erkek ve bir kadın olarak – bu, eşinizi bir arkadaş olarak takdir etmek anlamına gelir, her şeyden çok daha fazla. Diğer uçtan baktığımızda, aşk veya cinsellik temelinde arkadaşlıklar kurmak çok daha zor görünüyor. Aslında, bunu duymadım, belki de gelecekteki bir aşk ilişkisi olduğunda iyi bir arkadaşlığın her zaman iyi olduğu fikrine sahipsiniz ve bu kendi içinde dostluktur.

Herhangi bir cinsiyet, yaş, ırk, arka plan veya başka herhangi bir yerde genç arkadaşlıklar olabilir. 13 yaşında bir kız çocuğu ve 50 yaşında bir kız, aynı cinsiyetten iki gençle iyi ve kalıcı bir dostluğa sahip olabilir.

Gençler ilişkileri sever

Dostluk hakkında açık ve doğrudan konuşabilirken, çoğumuz aşık bir partnere zarar vermemenin daha farkındayız. Yalın olabilir ve sadece partneri korumak için bile iletişim kuramaz.

Aşk ilişkileri de iyi dostluklardan daha fazla karşılıklı beklentilere ve daha samimi duygulara sahiptir. Genç aşk ilişkileri büyük ve uzun süreli olabilir, ancak arkadaşlığın temeli yoksa, hayatta kalma olasılığı önemli ölçüde daha azdır. Cinsel veya cinsel ilişkide bulunan gençler üzerinde yasal olarak tanımlanmış bazı kısıtlamalar vardır. 18 yaş ve üstü insanlar için bir çocukla seks yapmak yasadışıdır, ancak daha büyük arkadaşlara sahip olmak kesinlikle yasadışı değildir.

İyi dostluk, Tanrı’nın hayatlarımızda verdiği en iyi hediyelerden biridir ve dünyanın en sevgili erkek ya da kızıyla evlenseniz bile, iyi arkadaş olmadıkça ikiniz de mutlu olmazsınız.

Rate article
Add a comment