Güçlü bir bağlantılı ilişki yoksa

ilişki bağımlılığı nedir İlişkiler

Yakın bir ilişki, yükümlülükleri olmayan geçici ilişkiler anlamına gelmez. Avantajları olan arkadaşlar asla çalışmaz. Güçlü bir ilişki arkadaşlık değil, seks hakkındadır. Aslında, bekarsanız gamalı haçınız dışındaki birisinin toplantılara gitmesine izin verebilirsiniz. Hayatınızın bir noktasında biriyle enerji yatırmaya başladığınızda, ilişkinizin çizgilerini zayıflatır. İlişki sadece düz seks ve bu kadar, bu yüzden böyle devam et.

Yerden uzak durmak için, her şeyi haberdar etmeniz gerekir. Günleriniz, tefekkürleriniz, eğilimleriniz veya hayatınızın kişisel incelikleri hakkında konuşmamaya çalışın. İşlemi tamamladığınızda yakın durmayın. Burada uyuyamýyor. Sizi sadece fiziksel olarak doldurmaları gerekiyor, içten değil, bu yüzden serin tutun ve eve gidin.

Birçok farklı insanla uzanmak zorunda değilsiniz. Potansiyel olarak katılımınıza odaklanamazsınız. Yalnız bir hanımefendi olduğunuzu unutmayın, tamamen ücretsiz. Beyanınızın asla realitenizin akışını engellemesine izin vermeyin.

Sen onun daha iyi yarısı değilsin, bu yüzden durumunu belirlemek zorunda değilsin. Gerçekten bağlı kalmanız gerekir, böylece sizinle birlikte olmadıklarında ne yaptıklarını hatırlamanız gerekmez. Onunla değilken ne yaptığına odaklan, çünkü bu senin hayatın ve o bile bir parçası değil.

Bu hedefe ulaşmak için, hem bu konuda hemfikir olmalı ve yalnız bir kadın olarak durumunuzu açıklamalısınız. İkiniz de bu kadar yumuşak olmayan bir ilişki konusunda şeffaf olmadığınız sürece, bu noktada umutsuzluğun dengesizliği yoktur ve her ikiniz de gereğinden fazla ihtiyaç vardır.

Partnerinizin sizin için gördükleri söz konusu olduğunda başka bir endişeniz yok, bu yüzden bu en derin hayallerinizi keşfetmenin harika bir yoludur. Hayatınızın iç inceliklerini tartışmamanız, bir şeyi tartışabileceğiniz anlamına gelmez. Tartışmanız gereken tek şey seks. İhtiyacınız olan şeye maruz bırakarak tereddüt etmemeye çalışın.

Şimdi, daha önce hiç olmadığı gibi, güvenli seks yapmak zorunda değilsiniz. Sizinle birlikte değilken ne yaptıklarına veya ne kadar acımasız olduklarına dair hiçbir fikriniz yok. Bu, bu şekilde dikkat etmek zorunda olmadığınız bir ilişkidir, bu yüzden rahatlayın. Gizli sorumluluklar sessiz ve özgür olmamalıdır. Gerçek bağlantıların baskısı altında değilsiniz. Bu yüzden fırsatı ve her zirveyi sonuna kadar değerlendirin.

Bükümsüz bir fırlatmayı ciddi bir ilişkiye dönüştürmek zordur, ancak mümkündür. Birincisi satın alma. Başlangıçta, her ikisi de sadece adamaktan kaçmıştı, ama şimdi işler ciddileşiyor. İstikrarlı bir ilişki kurmak için her iki ortak da duygusal olarak ona yatırım yapmalıdır. Bu en büyük zorluktur. İletişim başka bir konudur. Benzer ilişkiler sırasında duygularınızı büyütme ihtiyacına rağmen, sizi ne zaman sürdürdükleri önemli değil.

Yakın bir ilişkinin cinsel olarak yakın olduğunuz anlamına gelmediğini kabul etmek daha iyidir, ancak ilişkinizin yükümlülükleri olmadan bu kadar uzağa gitmesi gerekir.

Rate article
Add a comment