Kadınlar Arkadaşlık ve Romantizm İhtiyacını Artırıyor

Kadınların Arkadaşlığı İlişkiler

Kadınlar Arkadaşlık ve Romantizm İhtiyacını Artırıyor Seks olmadan, yetişkinler arasında dostluk olabilir, ancak fiziksel ve duygusal yakınlık çok azdır. Heteroseksüel kadınlar, bu tutku ve başka bir yetişkinle bağlantı duygusu sağlamak için erkeklere bağımlıdır. Platonik aşk sevecen ve şefkatlidir. Cinsel aşk (veya karşılıklı cinsel aşk) daha yoğun duygusal olabilir (en azından başlangıçta). Kadınlar bu fenomeni bir erkeğin cinsel dürtüleriyle işbirliği yaparak yaşarlar.

Bir kadın bir erkeğe sevgi duyduğunda, bunu cinsel yakınlık arzusu olarak yorumlar. Bunun nedeni, fiziksel yakınlığı tarafından uyandırılması ve aynı şekilde cinsel olarak tepki verdiğini varsaymasıdır. Bir kadın, bir erkekle ilk buluşmada cinsel ilişkiye girmeye uygun değildir. Bir erkeğin bağlılığının cinsel ilişki için bir kerelik bir fırsatın ötesine geçebileceğine dair güven kazandıkça, onun yeteneği artar. Bir erkeğin cinsel ilerlemelerini kabul ederek, bir kadın ona olan sevgisini gösterir ve minnettarlığıyla ödüllendirilir.

Eşcinsel erkekler

Eşcinsel erkekler birbirlerine yaklaşabilir ve kısa bir onaydan biraz daha fazlası ile cinsel aktiviteye girmek için yola çıkarlar. Heteroseksüel erkekler aynı özgürlüğe sahip değildir. Bir kadın para için seks teklif etmedikçe, çoğu kadının seks yapmak için bir şeye ihtiyacı vardır. Bu sadece bir çekim meselesi değil. Kadınların kendilerini güvende hissetmeleri gerekir, böylece samimi olacak kadar erkeğe güvenebilirler. Çünkü kadınları avlayan çok tehlikeli erkekler var.

Erkekler, kadınları öncelikle çekiciliği ve cinsel ilişkiye yatkınlıklarına göre değerlendirir. Kadınlar bir eşin karakterini değerlendirme konusunda çok daha dikkatli olmalıdır. Bazı erkekler bir kadına saldırır, tecavüz eder ve hatta öldürür. Erkeklerin kadınlarla olan ilişkilerinde bu çelişki yoktur. Hayatta kalabilmek için kadınların erkeklerden daha sosyal olarak olgun olması gerekir. Kadınlar ayrıca cinsel yönden daha az tahrik edilmelidir. Karşı cinsle olan ilişkilerini sadece erkekler gibi cinsel kriterlere dayandıramazlar. Çoğu kadın, bir sevgiliyi seçmek için erkeklerden daha uzun sürer çünkü iyi görünümden daha fazlasını umuyorlar.

Kadınlar erkeklerde olduğu gibi uyarılma yaşamazlar

Kadınlar erkeklerde olduğu gibi uyarılma yaşamazlar. Samimiyet duygusu yaratan farklı bir mekanizmaları var. Kadınlar, onlara ilgi duyan erkekleri sever. Çoğu kadın, seks uygun hissetmeden önce duygusal bir bağlantı hissetmelidir. Bu duygusal bağlantı, bir kadın ona bakması için motive olduğunu görebildiği bir erkeğe çekildiğinde ortaya çıkar. Bu bilinçli bir ticaret değil. Hayranlığa karşı bilinçaltı bir tepki, bir erkeğin onu (diğer erkeklerden) koruyacağına güveniyor.

Dünya çapında kadınlar romantik hikayeler okumaktan duydukları duyguların tadını çıkarıyor. Bunlar, bir erkek ve bir kadının kararlı bir çift haline gelmesinden önceki zaman periyoduna odaklanır. Bir kadın, bir erkeğe hayranlığını ve bağlılığını gösterme deneyiminden zevk alır. Bu duygular, bir çocuğun ebeveyn için hissettiğinden çok daha yoğundur. Fakat bir erkeğin genital dürtüleri kadar güçlü değiller (aciliyet anlamında uzun süreli yerine).

Bir erkeğin bir kadına ilgisi, en azından ilk aşamada, öncelikle cinsel dürtüünden kaynaklanır. Genç kadınlar, erkek hayranlığının bir erkeğin sonsuz sevgisinin kanıtı olduğunu varsayabilir. Bu her zaman doğru değildir. Daha zeki veya deneyimli bir kadın, bir erkeğin niyetlerinin daha uzun vadede olup olmadığını öğrenmek için onayını göstermeyi geciktirebilir. Bir erkeğin başlangıçta erkeği seks yapmasını sağlayan belirli bir mantık var. Erkekler bunun için çalışmak zorundalarsa cinsiyete daha fazla değer veriyor gibi görünüyor. Zorlukla elde edilen seks, bir kadının kendisinden önce yatmasından daha fazla bir erkek için bir fetih gibi hissettirir.

Erkekler, bir kadını onu yatağa almak için etkilemek için neler yapabileceklerini veya söyleyebileceklerini vurgulamaktadır. Yani bir tarih seks ile sonuçlanmadığında hayal kırıklığına uğrarlar. Deneyimli bir kadın, bir erkekle herhangi bir ilişkinin düzenli seks sunmaya devam eden bir bağlılık içerdiğini bilir. Bu yüzden sadece bir kez olmasına rağmen, çoğu zaman ilk kez. Bir adam az çok anlaşmanın sürdüğünü varsayar. Bu ilk kez çok daha büyük bir karar verir.

Erkeklerin güveni büyük ölçüde

Erkeklerin güveni büyük ölçüde bravado. Bir erkek, bir kadını pasif olarak anlaşmaya itmek için innuendo’yu kullanır. Bir kadın, bir erkeğin dikkatini çektiğini ve onunla ilgilendiğini bilmekten hoşlanır. Bir kadın, bir erkeğin patronuna gösterdiği saygıyı göstermesini bekler. Onu meslektaşları kadar etkilemek isteyeceğini umuyor. Erkek arkadaşlarında olduğu gibi onunla da vakit geçirmeye motive olacağını umuyor.

Erkek cesaretinin sırrı, çok fazla düşünmemek ve çok fazla düşünmemek, aksi takdirde şüphe ve korku yaratmaktır. Düşmanla empati kuruyorlarsa, erkeklerin iyi savunucular olmalarına yardımcı olmaz. Ancak bu içgüdü, kadınlarla ilişkiler söz konusu olduğunda erkeklere yardımcı olmaz. Bir kadın bir erkeğin motivasyonlarını, değerlerini ve ahlakını anlamak ister. Bu kendini savunma. Bir kadın sevgi dolu, ilginç ve espri anlayışı olan bir sevgili ister. Bir ilişki boyunca bir kadının, sevgisinden yararlanamayacağına güvenebilmesi için motivasyonlarını iletmesi için bir erkeğe ihtiyacı vardır.

Rate article
Add a comment