Kadınların Cinsel Dürtüsü olmadığını Nasıl Anlarız?

kadınların cinsel isteği Cinsel

Cinsel dürtü kendi bedenlerimizden gelir. Sadece erektil bir seks organı (bir penis) bir kişinin nüfuz etmesine neden olabilir. Kadınların erkeklik organı kalıntıları olmasına rağmen, başka bir kişiye nüfuz edemez. Klitoris de penis gibi dikilmez ve hassaslaştırılmaz. Yani kadınlar nüfuz etme dürtüsü yaşamazlar. Bir kadını herhangi bir tür cinsel aktiviteye girmeye motive eden fizyolojik bir teşvik yoktur. Bir erkek, nüfuz etme arzusundan dolayı bir kadının arka tarafına hayran kalır. Ancak bir kadın asla bir erkeğin pelvik bölgesine odaklanan bir dürtü yaşamaz.

Bir kişinin cinsel dürtü, başka bir kişide fizyolojik bir tepkiye neden olamaz. Bir erkeğin dürtüsü, bir kadının tamamlayıcı bir yanıt vermesine neden olamaz. Başka birinin bize bir şeyler yapması için biyolojik bir güce de sahip olamayız. Kadınların dik bir penis tarafından delinecek bir dürtü olsaydı, gördükleri ilk dik penise kendilerini kazımak için istekli olduklarını görürdük. Kadınlar bunu yapmaz. Bunun yerine, dik bir penis görürlerse ters yönde çalışmaya eğilimlidirler. Çünkü cinsel ilişki kadınlar için çok az zevk içerir ancak ciddi riskler içerir. Hamilelik zayıflatıcıdır, doğum ölümcül olabilir ve çocuk yetiştirme zahmetlidir.

Hiç kimse bir penis veya başka bir cisim tarafından nüfuz edilecek bir güce sahip olamaz. Örneğin, bir kişinin ağzına veya anüsüne penis tarafından nüfuz edilecek bir sürücü olamaz. Ayrıca vajinadan yayılan ve bir yapay penis veya penise yönelik çekici bir kuvvet yoktur. Tek çekici güç ereksiyon penisten (uyandırılmış adamın zihni) meni için bir depo olarak vajinaya doğru. Zihinsel uyarılma kanın cinsel organlara akmasına neden olur ve bir erkeği başka bir kişiye nüfuz etmeye motive eder. Duyarlı kadınlar şişkinlik yaşar, ancak hiçbir kadın başka bir kişiyi emprenye edemez.

Eşcinsel bir erkek anal penetrasyonu, bir kadının vajinal penetrasyonu kabul ettiği gibi kabul eder. Bir sevgiliye penetrasyon zevkinin yanı sıra takdir edilen ve arzulanan duygunun ödülünü vermekten memnuniyet duyulur. Anal ilişki, erkeklere kadınların sahip olmadığı prostat bezinin uyarılması için ek zevk sağlar.

Sadece kontrol edebileceğimiz bir etkinlik için cinsel dürtü yapabiliriz. Bir kişi bir sürücü üzerinde hareket edebilmeli ve onu tatmin etmek için ihtiyaç duyduklarını elde edebilmelidir. Kadınlar bir erkeği vajinal yollarla uyarmaya zorlayamazlar. Bir kadın bir erkeği uyandırabilir, böylece onunla ilişki kurmak ister. Ancak bir kadın, erkek tepkilerine dayandığı için cinsel ilişki başlatamaz.

Birçok erkek aileleri olsa bile uzun süreler boyunca evden uzaklaşsa da, eşlerinin yokluğunda ihtiyaçlarını asla düşünmezler. Aslında, kadınların ihtiyaçları genellikle başkalarından elde ettikleri sevgi ve arkadaşlık içindir. Kadınların cinsel dürtüleri olsaydı, o zaman erkeklerin hareket özgürlüğü önünde engeller olanlar olurdu. Bu, tüm sosyal tarihimizde hiç olmadı.

Bazı kadın uzmanlar, bir kadının bir erkeğe cinsel ilişki yerine masaj vermesini isteyebileceğini önermektedir. Ya da bir kadının onu yorduğu zaman cinsel ilişkiye son verebileceğini öne sürüyorlar. Bir erkeğin bir kadının vücudunu görme konusunda cinsel dürtü yaşadığı konusunda kadınların cehaleti, başarılı bir şekilde üremeye katkıda bulunur. Kadınlar erkekler tarafından cinsel ilişkiye girerler (veya tecavüze uğrarlar) çünkü erkek cinsel dürtülerinin gücünü anlamıyorlar. Bir sürücü, diğer kişi veya sonuçları için endişe duymadan penetrasyona ulaşmak için güçlü bir dürtüdür. Bir sürücü göz ardı edilemeyecek bir aciliyet derecesine sahiptir. Cinsel istek, erkeklerin kadınlara yönelik saldırganlığının çoğunu açıklar.

Bir cinsel dürtü, zorluklar veya sonuçlar ne olursa olsun cinsel bir çıkışa ihtiyaç duymayı içerir. Bu yüzden erkekler seks için ödeme yapar, neden kadınlar kaçırılır ve seks kölesi olarak satılır ve kadınlara tecavüz edilir. Bu nedenle, hapın kadınların cinsel istekliliğini artırabileceği önerisi, erkeklerin ve kadınların farklı olduğunun kanıtıdır. Erkekler, güvenilir kontrasepsiyonun mevcut olup olmadığına bakılmaksızın cinsel dürtü sahibidir. İnsan ırkının hayatta kalması, erkek cinsiyet dürtüsünün sürekliliğine bağlıydı. Çoğu genç kadının çekingenliği, cinsel dürtü sahibi olmakla bağdaşmaz.

Erkekler, düzenli uyarılmalarının bir sonucu olarak zamanla ortaya çıkan cinsel hayal kırıklığı hislerini serbest bırakmak için cinsel ilişkiye girmelidir. Bir erkeğin cinsel aktiviteye girmesi ve tatminsiz bir şekilde uzaklaşması düşünülemez. Uyarılması orgazm olmasını sağlar. Kadınlar hiçbir zaman orgazmın kaçınılmaz olduğu bir duruma (yalnız bile) ulaşmazlar. Kadınlar, bir sevgilisiyle kadın orgazmı için belirlenen gerçekçi olmayan beklentiler nedeniyle kişisel hayal kırıklığına uğrayabilir. Ama asla cinsel hayal kırıklığı çekmezler. Kadınlar erkeklerde olduğu gibi uyarılma yaşamazlar. Orgazm deneyimleme yetenekleri birikir (haftalar içinde), ancak asla cinsel aktiviteye girme veya cinsel salıverme konusunda herhangi bir aciliyet duygusu ile sonuçlanmaz.

Araştırmalar, bekar kadınların neredeyse erkeklerle olduğu kadar sık ​​ya da eşleriyle ilişkilerinin olmadığını göstermektedir. Bazı kadınlar tamamen yabancılarla ilişki kurmayı kabul ederler, ancak genellikle onları motive etmek için ego veya para tazminatına ihtiyaçları vardır. Araştırmalar ayrıca kadınların seks yapmadan haftalar, aylar ve yıllar geçirmesinin oldukça normal olduğunu göstermektedir.

Televizyondaki seks kadınlarını duyduğumda, kadınların “işlevsiz cinsel dürtüleri” konusunda nasıl yardımcı olabilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunduğumda, hepimizin cinsel açıdan obur kadının uygun erkek fantezisine beslendiğinden şüpheleniyorum.

Rate article
Add a comment