Kadınların Erkeklerin Geçerlilik İçinde Olmalarına Gerek Yok

kadın ve erkek Cinsel

Kadınların Erkeklerin Geçerlilik İçinde Olmalarına Gerek Yok Sadece kadın cinselliği politiktir. Hiç kimse erkek uyarılmasını abartmaya çalışmaz. Çok az insan erkek cinselliğini tartışmak ister. Kadınlar kesinlikle cinsel konularla ilgilenmiyorlar, hatta cinsel konularla ilgilenmiyorlar. Feminist eğitimciler genç kadınlara erkekleri memnun etmek için daha az niyetleri olması gerektiğini söylüyor. Herkes kadınların zamanın başlangıcından bu yana ne yaptığını sanıyor? Bu eğitimciler, erkek bakış açısına dayanarak, diğer tüm kadınlar kadar kadın cinselliğine de erkek bakış açısına uymaktadırlar.

Seks uzmanları

Seks uzmanları genç kadınlara mastürbasyon yapmalarını önerir, bu nedenle kadın mastürbasyonunun doğal bir fenomen olmadığını (erkek mastürbasyon gibi) bilirler. Ama hiç kimse belki de (mastürbasyon yapmama) bu davranışın kadınlar için normal olduğunu düşünmüyor. Dikkat çekici bir şekilde, tavsiye her zaman kişisel deneyimden ziyade teori temelinde verilir. Cinsel hazın kadınlar için daha belirsiz olduğunu bilirler, aksi takdirde tavsiye vermeleri gerekmez. Kimse erkeklerden seks yapmasını istemiyor. Cinsel haz hakkında ‘olmazsa olmaz’ yoktur.

Bazı kadınlar

Bazı kadınlar klitoris hakkında övgüler alırlar, ancak kızlar erkek çocuklar kadar kolay uyandırılırsa, orgazm elde etmek için seks organlarını uyarmaları gerektiğini bilirlerdi. Orgazmın doğal olarak gerçekleşmediği göz önüne alındığında, uzmanlar açık detaylarla gelmiyor. Bu sadece başka bir tür bravado.

Diğer kadınlar cinsel ilişkiden duydukları hislerin orgazma eşit olması gerektiğini varsayarlar. Diğer kadınlara orgazmın kendileri için ne kadar kolay olduğu konusunda ders verirken haklı hissediyorlar. Ancak uyarılma veya erotizm hakkında hiçbir fikri yoktur. Genel olarak her yaştan kadının cinsel zevk için beklentileri çok düşüktür.

Kadınlar

Kadınlar çok açık bir şekilde aciz oldukları bir şey yaşamaları gerektiğini söylemek zorbalıktır. Erkekler, erkeklere cinsel dürtü göz önüne alındığında anlaşılabilir olan cinsel fırsatlarını en üst düzeye çıkarmanın bir yolu olarak kadınlara baskı uygulamaktadır. Kadınlar sadece bencil ego, cehalet ve para kazanma arzusundan başka kadınlara zorbalık yapar ki bu daha az affedilebilir.

Bugün kızlara cinsel olarak cesur ve kendinden emin olmaları tavsiye ediliyor. Bu kızlara çelişkili mesajlar gönderir. Cinsel istekliler mi yoksa sevgi dolu bir ilişkiye girmeleri mi gerekiyor? Bazı kızlar, bir sevgilisiyle cinsel aktiviteden zevk almaları gerektiği anlamına gelir. Örneğin fellatio sunmaya ve anal seks kabul etmeye zorlanıyorlar.

Seks eğitimcileri

Seks eğitimcileri genellikle kızlara seksten erotik zevk almayı umduklarını söylemeye niyetlidir. Genç kadınların cinsel hazzın tadını çıkarmaya teşvik edilmesi önerildiğinde, bu fikir birçok anne tarafından şiddetle karşı çıkmaktadır. Anneler deneyimlerinden kadınların kadınların erkeklerle aynı hazzı almadığını bilirler. Güvenilir kontrasepsiyonla bile, bir çiftin hazırlıksız yakalandığı birçok durum vardır. Erkekler genellikle prezervatif kullanmak istemezler çünkü zevklerini azaltırlar. Anneler erkek zevkini verirken kızlarının hamile kalmasını istemezler.

Cinsel deneyimlerinden neler bekleyebilecekleri konusunda dürüst olmazsak, kızları asla koruyamayacağız. İnternetteki kadın çıplaklık görüntüleri, kadınların seks sundukları izlenimini veriyor, ancak erkekler tarafından birçok görüntü yayınlanıyor. Seks endüstrisindeki paranın çoğu erkekler tarafından yapılır. Kendilerinin cinsel imajını teşvik eden kadınlar bile, kendileri için erotik dönüşler (erkek çıplaklık görüntüleri gibi) veya kendi orgazmlarının tadını çıkarma fırsatları aramıyorlar. Kızlar bunu takdir etmelidir. İlişki isteyen herhangi bir kadın, onu kolayca bulabilir. Sadece kadınlar reklam vermeleri için erkeklerden para kazanmaya çalıştıklarında.

İnternet soyunmak

İnternet soyunmak çeşitli kadın görüntüleri ile doludur. Kadınlar erkekleri çekmek ve cinsiyete olan potansiyel uygunluklarını göstermek için kısmi çıplaklık kullanırlar. Kadınlar, sonuç olmadığı sürece bedenlerini sergileme hakkına sahiptirler. Erkeklerin ilerlemelerinden korunduğu durumlarda, bazı kadınlar kendilerini göstermekten aldıkları hayranlıktan hoşlanırlar. Bir kadın vücudunu ya deney (meraktan), ego için (bir erkeği etkilemek için) ya da sadece eğlenmek için (bravado) gösterir! Ancak kadınlar istenmeyen erkeklere cinsel gelişme gösterdiği anda, öfkeli, tiksinti veya kırgın olurlar.

Bir kadın orgazm eksikliğini kabul ettiğinde, ona başka bir erkek bulması söylenir. Sanki kızlara hayata ‘onları orgazm edebilecek bir adam için sonsuz bir arayış olarak yaklaşmaları gerektiğini söylüyoruz. Hamilelik, cinsel hastalık ve umutsuzluktan kaynaklanan duygusal rahatsızlık riskleri konusunda çok az endişe duyulmaktadır. Yetişkinlerin sadece kendi orgazmlarıyla biten cinsel aktiviteye katıldıkları görüşü vardır. Kadınlar böyle davranırsa, bugün insan ırkı nerede olurdu? Kadınların duygusal bir bağın tadını çıkarabileceği ve zevk verebileceği fikri çekici değildir. Yeterince maço değil.

Genel olarak erkekler yapar ve kadınlar konuşur. Bir adam hayatını iş arkadaşları ve diğer yabancılarla geçirir. Para kazanmak gibi bir hedefe ulaşmaya odaklanıyor. Çoğu kadın hayatlarını sevdikleriyle paylaşmayı tercih eder. İlişkileri, bir kadının yaşam kalitesini tanımlamanın merkezinde yer alır. Kadınlar gerçekten erkek gibi olmak istemiyorlar. Erkeklerin saygısını istiyorlar. Toplum, kadınların katkısının değerli olmadığı için değil, savunma ve hayatta kalma için erkeklere güvendiğimiz için erkeklere onur verir.

Rate article
Add a comment