Lipodissolve Yöntemi ile Yağ Eritme

Lipodissolve yöntemi ile zayıflama ile erimeyen yağlar, ana maddesi soya olan Lecithin maddesinin enjekte edilmesi ile eritilmektedir. Sağlık

Spor ya da diyet yaparak kilo verilse bile çoğu zaman bazı bölgesel yağlar kaybolmamaktadır. Lipodissolve yöntemi karın, göz altı, sırt be bel bölgelerinde yer alan bu erimeyen bölgesel yağların Lecithin adı verilen iğne yardımı ile eritilmesinden ibarettir.

Lipodissolve yöntemi ile zayıflama ile erimeyen yağlar, ana maddesi soya olan Lecithin maddesinin enjekte edilmesi ile eritilmektedir. Bu uygulama ile yağ vücutta karaciğere kadar tanışınıyor ve karaciğerde yağın yakılması sağlanıyor.

Lecithin maddesine insan vücudu yabancı değildir çünkü vücudun hem yapı taşıdır hem de yediğimiz gıdalarda bu madde zaten vardır. Lipodissolve yönteminin sıklıkla tercih ediliyor olmasındaki başlıca neden hiçbir yan etkisi ya da zararının olmaması ve kısa sürede sonuç veriyor olması.

Üstelik diğer yağ aldırma yöntemlerinin aksine Lipodissolve yöntemi sonucunda verilen kilolar tekrar geri alınmıyor. Lipodissolve yöntemi vücudun çoğunlukla göz altı torbalarının alınması, göbek ve bel bölgesinde erimeye dirençli yağ kitlelerinin eritilmesi ve diz ile uyluk bölgelerindeki yağların yok edilmesi amacıyla kullanılır.

Lipodissolve yöntemi, pratik ve kısa sürede sonuç veren başarılı bir yağ eritme operasyonu olsa da çok rahatsız edici şiddetli olmayan kısmi ağrılara sebep olabilmektedir.

Rate article
Add a comment