Para, Şan, Şöhret İnsanı Değiştirir mi ?

para insanı değiştirir mi sözleri İlginç

Hani her zaman televizyonda gördüğünüz futbolcular, şarkıcılar, oyuncular yada iş adamları var ya, onların üzerine biraz konuşalım istedim.

Para insanı değiştirir mi ?

Bu soru, belki de yüzyılın sorusu. Belki de en fazla sorular soruların başında geliyor. “ Aşk mı para mı “ sorusunun bir benzeri.

Para, Şan, Şöhret İnsanı Değiştirir mi ?

Bu soruya benim cevabım kesinlikle evet olur.

Çocukluk arkadaşınız, okul arkadaşınız, asker arkadaşınız vs.. bir gün meşhur olursa ki mutlaka başına gelenler vardır, o zaman söylediklerimi daha iyi anlarsınız. Para, şan, şöhret insanı nasıl değiştiriyor.

Hani şu uğrunda ağladığınız, kafayı yediğiniz, ulaşılmaz sandığınız insanlar var ya, aslında hepsi sizin gibi sıradan insanlar. Kader bir şekilde onlara gülmüş ve şanslı kesim arasında yer almışlar. Onlar, sizinle aynı okulda okudu, aynı ailede büyüdü, aynı yemekleri yedi, aynı oyunları oynadı. Ama bir çoğu, Allah vergisi yetenekleri yada güzellikleri sayesinde popüler oldu.

Daha sonra nerden geldiklerini unutup, birlikte yola çıktığı, birlikte eğlendiği, güldüğü, ağladığı insanlara yukarıdan bakmaya başlarlar. Ha, geldiği yeri unutmayanlar da vardır mutlaka. Ama kurunun yanında yaşta yanar hesabı, maalesef onlar da istemeden de olsa bu guruba dahil oluyorlar.

Sizlerin yorumlarıyla konuyu biraz daha açmak isteriz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Para, şan, şöhret insanı değiştirir mi ?

Rate article
Add a comment