Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri

Rüya’da acı çekmek kişinin hayatında ferah bir yaşama, huzurlu mutlu bir günlere işaret eder. Normal yaşantısında acı çekmiş bir kişinin rüyada acı çekmesi göz yaşlarının dinecek ve huzura kavuşacağına ibarettir.  Geçmişteki stresli günlerden uzaklaşıp düzenli hayat yaşayabileceği anlamına gelir. Rüyada Vücudun herhangi bir yerinin acıdığını veya sivilce çıktığını görmek ve ellerde acı çekmek günlük yaşantınızda maddi durumunuzun düzeleceği anlamına gelebilmektedir.

Rüyada Acı Çekilir mi?

Bu sorunun cevabını biraz ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Evet çekilir 2 şekilde fiziksel acılar gerçekmiş gibi hissedebilirsiniz. Birde duygusal acılar olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer rüyanızda fiziksel acı çekiyorsanız bu acının nasıl gerçekleştiği, başınıza nelerin geldiği gibi çeşitli faktörlere dayanarak yorumlar yapılabilmektedir. Eğer rüyanızda aşk acısı çekiyorsanız, sevgilinizin size davranış şekli yaptığı hareketler gibi faktörlerin yorumlama tekniklerine göre etkisi büyüktür. Bir diğer görülen rüya çeşidi ise rüyada ağrı hissetmektir. bu rüya belli şekillenmelere göre değişir mesela rüyada ağrıyı nereden çekiyorsunuz, baş, boyun, bel, bacak, kol gibi unsurları göz önünde bulundurarak yorumlamak ve daha iyi sonuçlar elde edilmek için kullanılır.

Rüyada Aşk Acısı Çekmek

rüyada aşk acısı çekmek sevdiği kişi tarafından üzülmek ve aldatılmak gibi ibareler gelecek günlerinizde maddi yönden yükselme sağlayacak olup, aşk hayatınızda mutluluğu işaret etmektedir. Şansınız çok fazla açılacak inanılmaz derecede yükselecektir rüyayı gören kişi. Neşeniz çok önemli derece yükselecektir. Kişinin durumu maddi açıdan düzeleceğine, yakın bir tanıdığın yaptığı hatayı size de yansıyacağına, iş değişikli yapacağınıza, hayatta karşılaştığın zorluklar karşısın da hiç bir zaman pes etmeyeceğine,  varlığın çok olacağına ve insanlara iş olanağı sunacağına, ileri ki senelerde para birikimlerine özen gösterdiğine ibaret bir işarettir.

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek kişinin çevresinde aşırı derecede kıskanç, çekememe durumları olan,  terbiyesi olmayan, zararlı bir insan olduğuna işaret eder. Bu kişi sizi üzüyor olsa da yaşamınızda dik durabilecek ve zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. Size zararlı olan bu kişinin yaptığı hatalar size de yansıyacak ama siz bunların üstesinden gelme yolunu bulabileceksiniz.

Rüyada Omuz Ağrısı Görmek

Rüyada omuz ağrısı görmek kişinin günlük hayatında yanlış kararlar verdiği ve bu nedenle yanlış yollara girebildiği ve bu girdiği yanlış yollardan maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyanızda omuzunuzun ağrısına dayanamayıp hap kullanıyorsanız, maddi açıdan çöküşlerdesiniz ve sizi oradan çıkartacak olan bir yakınınız olacak. Manevi yönden bir sıkıntı yaşıyorsanız o güne kadar size hayır ve dua eden kişilerin sayesinde manevi sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüya’da baş ağrısı çekmek gören kişinin ruhsal açıdan çöküntüler ve psikolojisinin yerinde olmadığına, ama bu rüyayı gören kişininse ileri ki zamanlarda bütün dertlerinden kurtulup rahat bir yaşama sebep olacağına ibaret eder. Rüyada Baş ağrısı çekmek kısaca söylemek gerekirse sinir ve stresten uzaklaşamaya başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada ameliyat olduğunu görmek gören kişinin günlük yaşantısında sağlık sorunlarının en kısa sürede düzeleceğine, iş hayatı ile ilgili bir sıkıntınız varsa yakın bir tanıdığınız sayesinde bu dertten kurtulacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüya’da Vücut’da Yara Görmek

Rüya’da Vücut’da yara görmek  kişinin tercihlerini tam yapamayıp yanlış yollara gireceği,  dini ve kitabı hice sayıp tam bir suç makinesi gelmesi anlamına gelir. Güzellik iyi huylu olmak yerine kişinin köşeye çekilmiş agresif, kötülüğü amaçlayan birine dönmesine olanak sağlar. Allah’ın yolunu seçmek yerine şeytanın bir kulu haline dönüşecektir bu rüyayı görenler.

Rüyada Duygusal Acı Çekmek: Rüyayı gören kişi kadın yada erkek olsun sevgilisi yada eşi tarafından ihanete uğrayıp duygusal bir acı çekiyorsa, o kişi gördüğü rüyanın tam tersi olarak çok mutlu günlere doğru ilerliyor demektir.

Rüyada Kalp Acısı Çekmek: 2 şekilde olumlu olarak yorumlayabiliriz. 1.si eğer rüyayı gören kişi normal olarak kalp spazmı geçiriyor ve acı çekiyorsa en samimi dostu tarafından hayatı boyunca hiç unutamayacağı bir ihaneti göreceğine delalet etmektedir. 2.si ise duygusal saplantılar eşliğinde yıkılmış olarak bir ağrı çekiyorsa, bugüne kadar onu hiç bu kadar mutlu etmediği bir haber alacak demektir.

Rate article
Add a comment