Rüyada Cezaevi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri

Rüyada cezaevi görmek gören kişinin çevresinde yada ailesinde yakın zamanda bir takım kötü olaylar yaşayacağı, rüyada cezaevi gören kişi bekarsa uzun bir süre evlenmeyeceği, eğer evliyse aile huzurunun olmayıp boşanma durumuna kadar gidebileceği şeklinde yorumlayabiliriz.

Rüyada Cezaevine Girdiğini Görmek: Rüyayı gören bireyin hiç hayırlı olaylar yaşamayacağı,  elinin kolunun bağlanacağı ve huzurunun kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek: Yaşantınızda oluşan sorunlar canınızı çok sıktığı için rahat bir hayat göstermeyeceğine inanır ancak rüyada hapishaneden çıktığını görmek bu olumsuz etkinin üzerinden kalkacağına ve rahat bir nefes alacağınıza işarettir.

Rüyada Hapishane Kapısı Görmek: Eğer gördüğünüz kapı kapalıysa yakın zamanda başınıza bir kötülük geleceğine, eğer kapı kapalı ise bulunduğunuz olaydan kötü şekilde etkilenip refaha çıkacağınıza şeklinde yorumlayabiliriz.

Rüyada Mahkemeye Çıktığını Görmek: Gören kişinin allah sevgisinin çok olduğu, yaşayan canlılara karşı çok merhametli olduğu, günah işlemeye elverişli olmayan bir insan olduğu, ahiret inancının yüksek olduğuna dair bir işarettir. Haramla işi olmayan, çevresindeki kişilere saygısızlık göstermeyen, ailesini üzmeyen bir kişi bu rüyayı görebilir.

Rüyada Cezaevi Ziyaretine Gitmek: Gören kişinin maddi ve manevi yönden çok üzüleceği, Rüya sahibi cezaevinin içinde ise ailesinden uzun bir zaman uzak kalacağı şeklinde yorumluyoruz.

Rüya tabirleri çok karmaşık bir şekilde yorumlandırma yapılır. Gördüğünüz rüyalarda nesneleri, kişileri, yani kısacası canlı cansız varlıkları mutlaka ayırt etmeli ve hatırlamalısınız. doğru hatırlanılan bir rüyadaki tabirlerin doğru çıkma olasılığına mutlak bir izlenim vermektedir. Rüyalar ruhsal durumlarımıza ve psikolojik dengemize göre çok nesneli bir şekilde görülüyor olabilir. Bu durumlarda rüya yorumları yapmak oldukça zordur. bazen bilinç altımızı oldukça etkilemektedir. Ve bilinç altımıza yerleşmiş bir nesne gibi olabilmektedir. Rüyanızda Sadece cezaevi görmeyip kapı açarken parmaklıkların arasından bakarken bu şekillerde görmeniz yorumları biraz daha karmaşık hale sokabiliyor.

Rate article
Add a comment