Rüyada Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri

Rüyada dağ gören bir kimse zengin ve iş sahibi bir kimsedir. Dağa tırmanarak çıkmaya çalışan bir kişi ise kendi emeği ile yüksek mevkilere çıkacağına işarettir. Bir tüccara işaret olan rüyada dağ görmek iş olanağı sağladığınız kimsenin çoğalması anlamına gelir.

Rüyada Dağın Üzerinde Namaz Kılmak: Kişinin vali, kaymakam, belediye başkanı gibi mevkilerin yakın zamanda gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Dağdan İnmek: Mal mülk sahibi kişiler rüyada dağdan indiğini görürse, bu kişi önünüzdeki yıllarda mal varlığını kaybedeceği anlamına gelir. Yokuş bir yoldan indiğini gören insan ise yaşantısında çektiği azaplardan ve ızdıraplardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada Dağdan Düşmek: Hızlı düşen bir kimse mal varlığını kaybettiği için kendisine zarar vereceğine inanılır. Dağdan düşüp kol yada bacağınız kırıldığını gördüğünüzde, çevrenizdekilere ciddi anlamda zararınız olacağına işarettir.

Rüyada Dağa Yaslanmak: Gördüğünüzde gören kişinin arkasında bir devlet baskanın olduğu izlemini verir. başkasının himayesinde olan bu kişi rahatça yaşam yaşayabilme özelliğini taşır.

Rüyada Dağa Çıkmak: Kişinin yaşadığı sorunlardan kolaylıkla üstesinden geldiğine, karşılaşacağı sorunlarla kolaylıkla üstesinden geleceğine inanılır.

Rüyada Dağdan İndirilmek: Gören kişi villadan evden yada bir dağdan indirildiğini ve indirenlerin kalabalık olduğunu görürse o bireyin hiçbir arzu ve isteği olumlu sonuçlanmaz.

Rüyada Dağ Üzerinde Ağaç Görmek: Gören kişinin şöhret yollarının açılacağına, Bulunduğu bölgede iyi güzel bir isimle anılacağına ibaret eder.

Rüyada Dağda Su Ve Yiyecek Bulmak: Cehaletten kurtularak hayırlı bir kısmet bulacağına, maddi yönden iyi bir yolculuk yapar, yada makam sahibi bir kişinin yanında işe başlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dağın Yıkılması: Bu rüyayı gören kimsenin pek fazla iç açıcı olmayacağına, ölümle sonuçlanacağına ve cehennem ızdırabı çekeceğine inanılan bir rüyadır.

Rüyada Dağda yuvarlanmak: Kendi el emeği ile işini kuran bir kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve aynı şekilde kurduğu işi kendi elleri ile yıkacağına inanılır.

Rate article
Add a comment