Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada deniz görmek Rüya tabirleri

Rüyada deniz görmek hayırlara vesile olan bir rüyadır. Mevki sahibi bir kişi tarafından ödüllendirileceğini ve çeşitli hediyeler geleceğini rivayet etmektedir. Başka bir yorumcuya göre ise isçi iseniz ustanıza işaret eder eğer patron iseniz işinizin daha iyi ilerleyeceğine ve bozulmadan başarı üstüne başarı yaşayacağınıza delalet etmektedir. Deniz suyu temiz parlak ve hayatınızda gördüğünüz en temiz su ise halife ve peygamberlere işaret etmektedir.

Rüyada denizden su almak: Allah’ın gücünün ve kudretinin üstünüzde olacağına, aldığınız su temiz ve berrak ise bu kudretin size yardımının fazla olacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizi geçmek: Nasıl geçtiğiniz önemli değil yüzerek yada gemi ile bir denizi boydan boya geçtiğinizi görürseniz paranızın ve mülkün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada Denizden su içmek: Denizden suyu gani gani içmek hayra alamet eder. İçtiğiniz miktar az veya çok ne kadar olursa olsun ilime,bilime ve irfana işaret etmektedir. İleride yaşayacağınız sıkıntıların yerine çok bilgili ve ileri görüşlü bir insan haline dönüşebilirsiniz. Bu ilim ve irfan doğrultusunda ise rüyada deniz suyu içtiğini gören bir kişinin ömrü oldukça uzayacağına işaret etmektedir. Denizden ne kadar su içti iseniz malınızın o kadar artacağına, bilginizin de bir o kadar çoğalacağına delalet etmektedir. D harfi ile başlayan rüya tabirleri için daha fazla sonuç görebilirsiniz.

Rüyada denizde yüzmek: Hayırlı işlerinizin artacağı ticarete atılacağınız, bu ticaretlerden hep yüzünüzün güleceği anlamını taşımaktadır. Rüyada denizi baştan başa yüzerek geçtiğinizi gördüyseniz ve sonunda karaya çıkıyorsanız, kederlerinizden dertten ve tasadan uzaklaşacağınız ve yeni bir hayata başlayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada denizde yüzmeye çalışmak: En zor olarak gördüğünüz bir işin üstesinden geleceğinize, hayal kırıklığına uğramadan sağ salim işi kazançlı bir şekilde bitireceğinize delalet etmektedir.

Rüyada denizin üstünde yürümek: Bütün üzüntülerinizden uzaklaşıp kederlerinizi bir kenara bırakıp rahat bir nefes alacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada denizde yıkanmak: Deniz suyu berrak ise, bütün günahlarınızdan yakın zamanda arınacağınıza, borçlarınızdan kurtulacağınıza, rüyada abdest aldığını gören bir kişi ise Allahın hikmeti ve bereketini üzerinde hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada okyanus görmek:  hayırlara vesile olan bir rüya değildir. rüyada okyanus gören bir kimsenin ömrünün kısalacağı ve bu hayata doyamadan vefat edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rate article
Add a comment