Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri
rüyada para bulmak

Rüyada para görmek hayırlara işaret eden bir rüya çeşidi değildir. Ancak nasıl gördüğünüze bağlı olarak değişmektedir. Eğer rüyanızda gümüş para gördü iseniz, sizi sevindirecek sözler duyacağınıza, çok farklı haberler alacağınıza delalet etmektedir. Bakır para görmek ise hayırlı işlere ve hizmetkarlara delalet edebilir. Altın para ise çevrenizde size karşı dedikoduların olduğunu ve kulağınıza sıkıcı sözlerin geleceğini delalet eder.

Rüyada para ile ilgili alışveriş paylaşma kazanma gibi konulara giriyorsanız bu zenginliği işaret etmektedir. Eğer rüyanızda para kaybediyorsanız, bu sizin uzun sürmeyecek sıkıntılara gireceğinize işaret etmektedir. Eğer rüyanızda yüklü miktarlarda veya düşük miktarlarda para bulmak ise sizi zengin edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok paranızı olduğunu ve saymak ile bitiremediğinizi görürseniz, bir işe yelteneceğinizi delalet eder. Ama velakin sizin bu işten kazançlı cıkamayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. İşi bitirmeniz halinde ise küçük yada büyük mutlaka zarar göreceğinize delalet etmektedir. Rüyada yürürken para bulmak, sizin bulduğunuz paradan daha yüksek miktarların sizden çıkacağına delalet etmektedir.

Rate article
Add a comment