Somon DNA Gençlik Aşısı

Sağlık

Somon DNA kullanmadan önce herkesin kendine sorduğu soru, “Somon DNA aşısı nedir?” soru. Somon DNA işlemi, tamamen saf olan hyaluronik asitli somon sperminden elde edilir. Prp yönteminin yanı sıra lazer, botoks dolgu işlemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Aşılaması sayesinde cilt altına saf bir şekilde uygulanabilmekte ve bu sayede hızlı sonuç alınmaktadır.

Somon DNA’sının Uygulama Alanları

Cildin neme ihtiyaç duyduğu herhangi bir alana uygulanabilse de genellikle alnına, yüzüne, göz çevresine, boynuna, ellerine ve dekolte bölgesine somon DNA uygulanabilir. Parlaklık sağlayarak ve göz çevresindeki kırışıklıkları gidererek yaşlanmanın etkilerini önemli ölçüde bastırır.

Somon DNA Aşısının Faydaları

Yaşlanma ve çevresel faktörler nedeniyle cildin elastikiyeti ve kalitesi önemli ölçüde azalır. Özellikle her yıl 30 yaş ve üzerinde ciltte bir miktar kolajen eksikliği vardır. Bu nedenle içerdiği hyaluronik asit cildin gençleşmesini sağlar. Nem oranı azalmış kuru ve soluk ciltlerin daha parlak ve canlı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Somon DNA’sının faydaları arasında cilt kırışıklıklarında çarpıcı bir azalma da vardır. Aynı zamanda cilt için gerekli birçok protein ve vitamin içerir.

Mevsim ne olursa olsun yazın ve kışın rahatlıkla uygulanabilir. Erkek ya da kadın fark etmeksizin pek çok kişiye rahatlıkla uygulanabilir. Tedavi sadece kalp hastalığı olan veya damar yolu tıkanıklığı olanlara ve kan pıhtılaşma hastalığı olanlara uygulanamaz. Ayrıca şeker hastaları ve hamile kadınlar için tedavi önerilmemektedir. Uygulamadan önce alerji testi yapılarak da herhangi bir alerjik reaksiyon önlenebilir.

Somon DNA Gençlik Aşısı Yaptırdıktan Sonra

Uygulamanın ağrısız ve acısız olması çok fazla kişi tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Uygulama alanı lokal krem ​​ile uyuşturularak ağrı hissedilmez. Uygulamayı yapanların somon DNA incelemeleri arasında uygulamanın 20 dakika gibi kısa bir sürede sunduğu kolaylıktan bahsediliyor. Tedavi sonrası günlük sosyal hayata devam edilebilir. Tek bir uygulama seansında bile cilt ışıltılı ve canlı hale gelir.

Tedavi cilt yapısına göre değişmekle birlikte bir hafta arayla 6 seansa kadar uygulanabilmektedir. Tedaviden sonra uygulamayı sürdürmek için cilt yılda iki kez yenilenebilir. Tedavi görenler, daha etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştıklarını teyit ederek cildin canlılığını daha uzun süre koruyor.

Rate article
Add a comment