Yağ Enjeksiyonu Nedir? Silikonsuz Göğüs Büyütme

Kadın

Yağ enjeksiyonu nedir? Göğüs büyütme işlemleri, silikonsuz göğüs büyütme yağ enjeksiyonu ile çok daha hızlı şekilde olabilir.

Silikonsuz göğüs büyütme yağ enjeksiyonu ile göğüslerdeki sarkma da azalır. Silikon esaslı olarak implantlar doğal olmadığından, daha zorlu bir süreç olduğundan bu yönteme başvurulur. Büyütme işleminin yağ enjeksiyonu ile gerçekleşmesi durumunda, çok daha hızlı şekilde iyileşme süreci tamamlanacaktır. Göğüslerin küçük olması ya da sarkması ile alakalı farklı nedenler olabileceğinden, doktorunuz bu alanda gerekli incelemeleri yaparak karar verecektir. En doğru yöntemin belirlenmesi ile büyütme işlemleri yapılabilir.

Yağ Enjeksiyonu

Memeye yağ transferi yapılarak dikleştirme ve büyüme sağlanır. Bu durumda ameliyata göre çok daha hızlı şekilde iyileşme olur. Genel anlamda tercih edilmesinde, iyileşme sürecindeki hız da vardır. Doktorunuzun yaptığı muayene sonucunda, yağ transferinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi verilecektir. Sizin için uygun olup olmaması konusunda da doktorunuzun fikri önemlidir. İncelemelerin ardından en doğru şekilde operasyon tamamlanacaktır.

Kimlere yağ enjeksiyonu uygulanır;

 • Göğüslerine dirilik ve canlılık kazandırmak isteyenler
 • Göğüslerinde aşırı sarkıklık olmayanlar
 • 1 – 2 cup büyüme isteyenler
 • Kesi olmadan meme estetiği yaptırmak isteyenler
 • Hızlı iyileşme süreci olmasını isteyenler

Verilen özellikler direkt olarak yağ transferinin yapılması için uygun olacaktır. Memeye yağ transferi ile göğüslerinizin büyümesi konusunda en iyi şekilde hareket etmeniz sağlanacaktır. Bunları göz önünde bulundurun ve doktorunuz ile iletişime geçin.

Göğüslere Yağ Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Peki, transfer nasıl yapılıyor? En fazla 2 cup kadar büyüme işleminin yapılacağını bilmelisiniz. Yağ enjeksiyonu ile göğüslerin büyümesi, kapalı lipokid teknik kullanılarak olmaktadır. Eğer göğüslerde aşırı olan bir sarkma durumu yoksa, örümcek ağı ile estetiğin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Cerrahi olarak meme dikleştirme uygulaması, sarkmanın çok olduğu durumlarda gündeme gelebilir. Bunun önüne geçmek açısından, sarkma olmadığı durumlarda direkt olarak yağ enjeksiyonu uygulanabilir.

Doktor tarafından yapılacak olan incelemenin sonunda nasıl bir işlem olması gerektiği konusunda bilgi verilecektir. Göğüslere yağ enjeksiyonu nasıl yapılır sorusunun yanıtına, kişinin durumuna göre farklı yöntemler ile uygulama olabilir şeklinde yanıt verilir. Duruma göre doktorunuz gerekeni yapacaktır.

Memeye Yağ Transferi Avantajları Nelerdir?

Yağ transferinin olması durumunda, ne gibi avantajlar olacak? Alacağınız sonucun bu yöntem ile alınmış olmasının ne gibi faydaları var? İşte sizin için sorunuzun yanıtı veriliyor. Memeye yağ transferi avantajları arasında yer alan avantajları göz önünde bulundurun ve siz de hemen bu alanda dilediğiniz gibi hizmet alın.

 • Kesi olmadan, mikro giriş çıkışlar ile istenen sonuç alınır.
 • Transfer edilecek yağ hastadan alınır.
 • Yağlanma sorunu olmadan da yağ alımı yapılabilir.
 • Göğüslerde dikleşmenin sağlanması için bir çözümdür.
 • Hastanın işlem sonrasında hemen eve gitmesi mümkün olur.
 • Memede his kaybı olmaz.
 • Cerrahi operasyondaki riskleri barındırmaz.

Göğüs Büyütme Fiyatları

Göğüs büyütme işlemlerinin uygun olan fiyatlar ile gerçekleşmesi sağlanır. Bu durumda yapılacak olan operasyonun türü ve uzman önemlidir. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak fiyat konusunda da memnun kalacağınız şeklide bir operasyonun gerçekleşmesi sağlanır.

Fiyatların önceden konuşulması, tamamen profesyonel şekilde yapılacak olan müdahaleler için ödemelerde değişimin olabileceğini göz önünde bulundurun. Uzman ya da sizin taleplerinize göre fiyat değişebilir.

Ancak cerrahi müdahalelere göre daha uygun olan fiyatlar üzerinden göğüslerin büyümesi konusunda geren yapılacaktır. Göğüs büyütme fiyatları mümkün olan en uygun ödemeler ile sizlere ulaştırılıyor olacak. Değerlendirip bu alanda seçiminizi yaparak yöntem ve uzman belirleyebilirsiniz. Muayeneye göre karar verilir.

Rate article
Add a comment